PTD 3/2009(6)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jom maen futsal

3 posters

Go down

Jom maen futsal Empty Jom maen futsal

Post  Peter Vidic Wed Dec 02, 2009 12:38 pm

to all my beloved colleague....(non formal announcement)

to all may concern, nak maen futsal tak..leh lepak2 minum sembang2..kan pasnie masing2 sibuk....so, dgn inisiatif daripada pihak penaja kita...aku @ moq @ fifie and mr sham @ mr fitness first @ mr universe menganjurkan game futsal utk set2 kita on 11 december 2009..malam jumaat...jgn takut..xda hantu..kalo takut,bawa2 ar peneman..awek ke?bini n anak2 ke?scandal ke?org umah ke?...hehehehe..sapa yg bagi respon plz call aku 0122118141 n plz mention ur name because we want to book the court if cukup org..utk bg adil, kita akan maen kat subang, mean tgh2.might be sport planet subang or HTO..yg kl dekat, area klang pun dekat.apa yg penting...kerjasama...so, sesapa yg rasa menda tue important, plz reply to me by call n ur name.....b4 8 december 2009...tanx....

Peter Vidic

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty ...

Post  firdhaus Wed Dec 02, 2009 2:49 pm

gua set..setuju.......maen kat HTO ok gak
firdhaus
firdhaus

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty geng2 yg dah on

Post  Peter Vidic Thu Dec 03, 2009 12:38 pm

1. Mr. fitness first @ abg syam yg mantop(pok nik je tahu)
2. moq @ afifie @ peter vidic
3. amet @ amer
4. abg firdhaus yg nsem
5. zack @ cha
6. murughan @ madhavan (hero filem minnale)

Peter Vidic

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty Re: Jom maen futsal

Post  nurulhasri Mon Dec 07, 2009 11:17 am

weh mok..apa brg men kat HTO..la ni org dh x maen kat sana..trend la ni org suma pakat maen kat aloq staq...haha..

nurulhasri

Back to top Go down

Post  Peter Vidic Tue Dec 08, 2009 8:41 am

nurulhasri wrote:weh mok..apa brg men kat HTO..la ni org dh x maen kat sana..trend la ni org suma pakat maen kat aloq staq...haha..

alop bro,

blagak ang noh dok JKM aloq setaq...abeh ceta ang ngorat pa bos kat kl aku tau...makcik aku keja sana la.....dia bgtau aku.....hahahahahahah....dia yg incharge fifi sorang lg...hahahahah.....apa cer maen kat alor setaq...hahaha..t aku balik kampung leh ar lepak dgn ang....

Peter Vidic

Back to top Go down

Post  nurulhasri Tue Dec 08, 2009 10:06 am

alop bro,

blagak ang noh dok JKM aloq setaq...abeh ceta ang ngorat pa bos kat kl aku tau...makcik aku keja sana la.....dia bgtau aku.....hahahahahahah....dia yg incharge fifi sorang lg...hahahahah.....apa cer maen kat alor setaq...hahaha..t aku balik kampung leh ar lepak dgn ang....

cett..bkn aku ngorat dia la..depa suma yg duk ngorat aku...haha..aku boring sgguh duk sini, xdak kaki nk men futsal sama...ang ada kg kat aloq staq ka mok? ni aku duk tggu andika, dia kta dia akan dpt kdh jugak...xtau la taun bila...ehhehe

nurulhasri

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty PTD 3/2009 (6) vs BPP

Post  firdhaus Tue Dec 08, 2009 10:15 am

salam sahabat sahabatku yang durjana..ada rekues dari team BPP(bahagian pinjaman perumahan MOF) untuk lawan team PTD nih...aku rasa yang sng ialah futsal aja....nnti past aku dah setel semua..aku try arrangekan game.i.allah
firdhaus
firdhaus

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty hahahahaha

Post  Peter Vidic Thu Dec 10, 2009 11:37 am

cett..bkn aku ngorat dia la..depa suma yg duk ngorat aku...haha..aku boring sgguh duk sini, xdak kaki nk men futsal sama...ang ada kg kat aloq staq ka mok? ni aku duk tggu andika, dia kta dia akan dpt kdh jugak...xtau la taun bila...ehhehe[/quote]

pandai sungguh adinda berkata kata...aku kan bdk jitra....my hometown mmg area tue..apa la cik abg ku itam manis nie...ejas mai sorang kat aku...hehehehe....

Peter Vidic

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty baguih..aku on ja

Post  Peter Vidic Thu Dec 10, 2009 11:39 am

firdhaus wrote:salam sahabat sahabatku yang durjana..ada rekues dari team BPP(bahagian pinjaman perumahan MOF) untuk lawan team PTD nih...aku rasa yang sng ialah futsal aja....nnti past aku dah setel semua..aku try arrangekan game.i.allah

aku on...ajak ja..kita kan ada syam, andika, peter,.....hehehehehe....bgtau awal2..jgn ptg nie maen, 2 minit b4 maen msg ajak maen, mmg kena hempuk dgn aku ar....

Peter Vidic

Back to top Go down

Jom maen futsal Empty Cancellation of futsal gathering

Post  Peter Vidic Thu Dec 10, 2009 11:41 am

dear all my colleague...

memandangkan dasar pandang ke timur kurang mendapat sambutan rakan2 ku sekalian, maka dgn ini aku n syam xjd tempah court....ada 6 org ja respon nak maen.......so, next time ar aku n syam arrange laen.....

Peter Vidic

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics